2 דקות קריאה

ריצה כאמא עסוקה: איך לאזן בין משפחה, קריירה וכושר

שלום לכולן! אני פלורינה, אמא מאוהבת לשלושה ילדים מדהימים ומכורה לספורט. אז איך אני מנהלת את כל זה? איך אני מאזנת את החיים שלי כאם עם התשוקה שלי לריצה ולכושר? אני מתרגשת לשתף אתכן בטיפים שלי להפוך את הריצה לחלק בלתי נפרד מהחיים.

שלום לכולן! אני פלורינה, אמא מאוהבת לשלושה ילדים מדהימים ומכורה לספורט. אז איך אני מנהלת את כל זה? איך אני מאזנת את החיים שלי כאם עם התשוקה שלי לריצה ולכושר? אני מתרגשת לשתף אתכן בטיפים שלי להפוך את הריצה לחלק בלתי נפרד מהחיים.

יש כאלו שיאמרו "התחלתי לרוץ כי רציתי לשמור על הבריאות שלי ולהיות דוגמה חיובית לילדים שלי". אבל האמת היא, שהתחלתי לרוץ כי רציתי קצת שקט וזמן לעצמי (כמו שאדיר מילר התחיל לשמור שבת או לעשן). ואף על פי שזה לא תמיד היה קל, מצאתי דרכים להכניס את הריצה לשגרת היום יום שלי.

אני מאמינה שכדי להצליח להתאמן את צריכה לדעת לנצל את הזמן שלך ביעילות למשל :

  1. לקבוע את האימונים בשעות המוקדמות או המאוחרות כשהילדים עדין ישנים.

  2. לנסות לשלב את הילדים באימונים שלכן כשאפשר. זה יכול להיות כשהם רוכבים על אופניים בזמן שאני רצה לידם או ריצה קצרה ביחד איתם בפארק ליד הבית ואפילו ריצה עם עגלת התינוק. זה לא רק מאפשר לך להמשיך את האימון שלך, אלא גם מעניק לילדים שלך הזדמנות להיות חלק מהחיים הספורטיביים שלך ולראות את החשיבות שאת מקנה לכושר גופני.

  3. אין סיפוק יותר גדול מלראות את הילדים צועקים לך בסיום מרוץ. הבן הגדול שלי מספיק גדול אפילו בשביל לרוץ לידי ולהרים לי בסוף המרוץ. כשהוא רץ איתי את הקילומטרים האחרונים במרתון, הרגשתי כאילו מרחפת ומתמלאת בכוח אדיר.

  4. מציאת קבוצת ריצה או מאמנת שמבינה את הצרכים הייחודיים שלך כאם יכול להיות מקור תמיכה חשוב. זה יכול גם להיות מקום להיפגש ולהתנהל עם אחרים שנמצאים במצב דומה. לא רק, שאימון בזמנים קבועים עם אנשים קבועים גורם לך לא לפספס אף אימון.

  5. אף על פי שהריצה היא חלק חשוב מהחיים שלי, אני מבינה גם שיש זמנים שבהם אני צריכה להקל על עצמי. ימים שבהם הילדים לא מרגישים טוב, או שיש לי עומס בעבודה, אני מאשרת לעצמי לפספס אימון. מה שחשוב זה לא לוותר לחלוטין, אלא לחזור למסילה כאשר הזמן מאפשר.

ריצה כאמא עסוקה

לסיום, אני רוצה לתת לכן מעט השראה. כאמהות, אנחנו עובדות קשה, נותנות הכל ולעיתים מרגישות שאנחנו מתמודדות עם כל כובד העולם. אך אנחנו גם חזקות, מחויבות ויכולות לעשות כל דבר שאנחנו מחליטות להשקיע בו - וזה כולל את הריצה. אני מאמינה שכל אחת מאיתנו יכולה למצוא את האיזון שמתאים לה בין החיים המשפחתיים, העבודה והאהבה לספורט. אז שימו בגדי ספורט, נעלו את הנעליים ובואו נרוץ יחד!

 

נ.ב

בבגדי ספורט את תמיד נראית חטובה!